Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

Vybíráme z osobních zkušeností našich klientů

Prodej RD Praha 5, Smíchov - Hřebenky

Prodej RD Praha 5, Smíchov - Hřebenky

Rád bych poděkoval realitní kanceláři GLOBAL MAX REALITY,která mi sehnala kupce na můj dům na Hřebenkách.Služby byly poskytovány nejen v nadstandardní kvalitě,ale i nad rámec povinností.Taky se mi líbilo,že jsem se nemusel o nic starat a paní advokátka,pokud jsem cokoliv potřeboval ve smlouvě změnit či doplnit,reagovala vstřícně a okamžitě. L.M.


Prodej bytu 3+1, Praha 8 - Kobylisy

Prodej bytu 3+1, Praha 8 - Kobylisy

Chtěla bych touto cestou poděkovat realitní kanceláři GLOBAL MAX REALITY při prodeji mého družstevního bytu v Kobylisích.Měla jsem velice špatné zkušenosti s předchozími dvěma RK (jedna z nich mi dokonce zablokovala prodej mého bytu na 1/2 roku).Jednání v realitní kanceláři GLOBAL MAX REALITY bylo úplně jiné,nejen,že dokázali rychle sehnat kupce,ale zajistili mi kompletní právní servis včetně jednání na družstvu,takže jsem se nemusela o nic starat. Ještě jednou děkuji. J.H.


Prodej bytu 3+1, Praha 6 - Hanspaulka

Děkuji realitní kanceláři GLOBAL MAX REALITY za profesionalitu a vstřícné jednání při koupi bytu.Byt jsem kupovala poprvé a musím přiznat,že jsem zpočátku měla obavy,ale díky právnímu servisu realitní kanceláře,který zajišťovala advokátka paní Mgr.Irena Růžičková, jsem se nemusela obávat o své finance a koupě proběhla rychle bez sebemenších komplikací. D.K.


Prodej bytu 3+kk, Praha 4 - Chodov

Realitní makléř i paní advokátka svým vysoce profesionálním a odborným přístupem zajistili prodej mého bytu na Praze 4-Chodov k mé plné spokojenosti v krátké době, bez sebemenších zpoždění a nejasností. Na základě této zkušenosti budu doporučovat služby GLOBAL MAX REALITY, s.r.o. všem svým známým. F.K.


Prodej bytu 3+kk, Praha 7 - Holešovice

Prodej bytu 3+kk, Praha 7 - Holešovice

Byl jsem opravdu velice spokojen se službami GLOBAL MAX REALITY. Mám již dost různých zkušeností, ale musím přiznat, že právní servis,který tato RK poskytuje,je na velmi vysoké úrovni,jmenovitě bych chtěl poděkovat advokátce paní Mgr.Růžičkové za vypracování smluv,připomínkování a zvlášť pak její trpělivost,která byla u této prodejní transakce nezbytná. K.H.


Prodej bytu 3+1, Praha 5 - Motol

Prodej bytu 3+1, Praha 5 - Motol

Děkuji za vstřícnost a trpělivost celému týmu GLOBAL MAX REALITY při mém nákupu bytu v Motole.Budu Vás dále doporučovat. M.B.


Prodej bytu 3+1, Praha 6 - Dejvice

Prodej bytu 3+1, Praha 6 - Dejvice

Chtěla bych poděkovat realitní kanceláři GLOBAL MAX REALITY za profesionalitu a seriózní přístup při koupi bytu.Byt jsem kupovala poprvé a musím přiznat,že jsem zpočátku měla obavy,ale díky právnímu servisu realitní kanceláře,který zajišťovala osobně advokátka paní Mgr.Irena Růžičková jsem byla velice spokojená. D.K.


Prodej bytu 2+kk, Praha 4 - Pankrác

Ráda bych poděkovala realitní kanceláři a zvláště p.Ing.Troškovi za péči a perfektní servis při prodeji mého bytu 2+kk,ul.5.května.Neustále přiváděl nové klienty,byl se mnou v telefonním kontaktu a vzhledem k tomu ,že bydlím na Vysočině,jsem uvítala i to ,že stačilo předat klíče a více jsem se nemusela starat.Navíc oceňuji,že kromě právního servisu RK zajistila a zaplatila odhad a všechny náležitosti související s podáním daňového přiznání. N.H.


Prodej bytu 2+1, Praha 6 - Petřiny

Děkuji za rychlé a profesionální služby RK GLOBAL MAX REALITY,zvláště v souvislosti s pomocí při vyřízení hypotéky,kterou jsem si bral na koupi tohoto bytu. T.K.


Prodej bytu 3+1, Praha 9 - Letňany

Děkujeme za pomoc při koupi bytu realitní kanceláři,zvláště pak jmenovitě makléřce paní Wehovské,která nám s koupí pomohla,poradila a vždycky jsme se na ní s čímkoliv co se týkalo prodeje bytu mohli obrátit. M.H.


Prodej bytu 2+1, Praha 10 - Vršovice

Již podruhé jsme byli velice spokojeni s prodejem našeho bytu přes Vaši realitní kancelář.Jen tak dál. V.H.


Pronájem RD, Praha 6 - Břevnov

Pronájem našeho rodinného domu proběhl díky RK GLOBAL MAX REALITY rychle a profesionálně. J.K.


Prodej bytu 2+1, Praha 8 - Čimice

S kvalitou služeb,vstřícností i rychlostí jsem byl velice spokojený.Oceňuji hlavně profesionalitu této RK,kdy dokázala nejen prodat můj byt,ale zároveň zajistila vypracování smluv a pomoci i při nákupu dalšího bytu,který jsem současně kupoval. Díky tomu se budu do budoucna - v případě potřeby - nákupu a prodeje obracet na Vaši realitní kancelář GLOBAL MAX REALITY. Z.G.


Prodej bytu 3+1, Praha 4 - Kunratice

Byli jsme s manželkou velmi spokojeni s kompletním servisem Vaší realitní kanceláře.Rádi Vás doporučíme dále.J.K.

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  • Byty
  • Domy

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci