Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

Vítáme Vás stránkách realitní kanceláře GLOBAL MAX REALITY s.r.o.

Dovolte, abychom Vás krátce seznámili se samotnou společností GLOBAL MAX REALITY s.r.o., její základní filosofií a komfortem, který nabízí svým klientům. V současné době patří mezi nejvíce doporučované realitní kanceláře v Praze.

 

Všechny služby pod jednou střechou

Nabízíme komplexní realitní služby spojené s nákupem či prodejem nemovitostí, které svým klientům poskytujeme. Máme bohaté zkušenosti na českém trhu a cílíme především na region Prahy a Středních Čech.Naším cílem jena prvním místě spokojenost klientů.

Ke každému obchodnímu případu přistupujeme individuálně s cílem najít to nejlepší řešení pro klienta, ať již z hlediska výběru nemovitosti, tak z hlediska toho nejvýhodnějšího způsobu financování. Pro prodávajícího klienta vyhledáme vhodného kupce či nájemníka, zajistíme všechen servis a služby včetně prezentace prodávané nemovitosti.

Realitní kancelář s budoucností

GLOBAL MAX REALITY s.r.o. se dnes zároveň řadí mezi nejdynamičtěji se rozvíjející společnosti v realitním segmentu. Za poslední období dokázala dosáhnout výrazných obchodních výsledků s velkým důrazem na požadavky a přání klientů.

Důvodem mimořádných úspěchů je klientský servis, který zahrnuje:

Získáním zájemce o koupi nemovitosti obchodní případ v případě naší společnosti nekončí, ale naopak pokračuje v dalším kroku, kdy je pro majitele nemovitosti připraven podrobný sale-time schedule, ve kterém jsou majitel a klient postupně vedeni k uzavření obchodního případu.

Veškeré smlouvy týkající se samotného převodu nemovitostí vypracovává advokát/ka zapsaná v České advokátní komoře. Navíc samotný převod finančních prostředků je zajištěn formou advokátní nebo bankovní úschovy, popř. notářskou úschovou.

Veškeré náklady na vypracování smluv advokátem, jejich případné zpřipomínkování a zapracování do textu hradí naše realitní kancelář. Klienti realitní kanceláře GLOBAL MAX REALITY s.r.o. mají zajištěný komfort v rámci nákladů za poskytnutou advokátní úschovu,kterou standardně také platí naše realitní kancelář klientům.

 

Přednosti GLOBAL MAX REALITY s.r.o.

Realitní poradci GLOBAL MAX REALITY s.r.o., se zaměřují na realitní poradenství a budování dlouhodobé spolupráce s klienty. Naše služby jsou zajišťovány realitními poradci, kteří mají několikaleté zkušenosti z realitního a bankovního sektoru. Jsou vázáni Etickým kodexem naší realitní kanceláře:

Abychom zajistili co nejširší nabídku nemovitostí spolupracujeme rovněž s dalšími obchodními partnery. Někteří z nich prezentují jejich nabídky i na našich webových stránkách.

Co nás řadí mezi úspěšné realitní kanceláře?

 

Přijďte se podívat

VIP realitní poradci našeho týmu hovoří anglicky, což je v případě velkých rezidenčních nemovitostí vítáno zájemci o koupi těchto nemovitostí, kteří se etablují jak ze západní Evropy a Asie, tak ze zemí bývalého "Východního bloku".

Rádi Vás přivítáme v kanceláři na Praze 5 nedaleko stanice metra Anděl nebo v kanceláři na Praze 4.

Můžete si sjednat bezplatnou a nezávaznou informační schůzku s pracovníkem, který Vám rád poradí a zodpoví veškeré dotazy z oblasti realit a jejich financování v příjemném prostředí naší kanceláře.Tuto schůzku si můžete sjednat na tel. čísle: 603 431 807 nebo mailem na adrese: info@globalmax.cz.

Na Vaši návštěvu se těší
GLOBAL MAX REALITY s.r.o.

Vstupní dveře ke GLOBAL MAX REALITY

 

Závěrečná ustanovení

Společnost nepřijímá platby v hotovosti ani kartou. Přijímáme pouze platby převodem na náš účet. Z tohoto důvodu nemáme povinnost registrace k EET a nejsme registrování k EET.

Společnost má sjednáno zákonné pojištění odpovědnosti  č.9020005297 realitního zprostředkovatele u pojišťovny DIRECT.

 

Ochrana osobních údajů

Informace o ochraně osobních údajů, zpracování osobních údajů, nakládání s cookies naleznete na příslušené stránce.

 

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  • Byty
  • Domy

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci